Festiwal Kwiatów i Sztuki Odyseja czasu

Maj już się kończy a ja tutaj nawet Wam nie wspomniałam o dwóch ciekawych wydarzeniach w których Przepiórka wzięła udział. Maj przywitałam na XXXVI Tauron Festiwal Kwiatów i Sztuki, odbywającym się na Zamku Książ w Wałbrzychu. Piękne miejsce, piękna pogoda i piękny czas 🙂
Było jednak uczucie pewnego niedosytu, mam wrażenie, że zbyt mało klientów trafiało na alejkę targową. Jestem jednak wdzięczna za dziewczyny, które do mnie trafiły, za rozmowy, a i za pustą skrzyneczkę z wizytówkami na koniec imprezy. Wszystkim miłośnikom kwiatów polecam odwiedzić tę imprezę, jest chyba jedyną taką w Polsce, niesamowicie spektakularne wydarzenie 🙂